Новини політики. 24 вересня. Відео. Вчора в Донецьку на площі Леніна відбулася зустріч лідера партії «УДАР» Віталія Кличка зі своїми потенційними виборцями.

Віталій Кличко УДАР
Виступ політика-боксера тривав близько півгодини

Спочатку розпочався концерт, а через годину на сцену піднявся і сам Кличко.

Виступ політика-боксера тривав близько півгодини. Він критикував чинну владу, зокрема, звинувачував у корупції. Кличко також заявив, що у разі обрання до парламенту не має наміру створювати коаліцію з Партією регіонів.

Після свого виступу лідер партії відповів на кілька запитань людей, що прийшли на зустріч, і роздав прихильникам листівки зі своїм автографом.

Під час промови Кличка на площі Леніна перебувало близько однієї тисячі осіб. В основному, це були молоді люди. Деякі з них повідомили, що не є членами «УДАРу», а працюють в цій партії.

Також на мітингу було багато людей, які говорили, що вони будуть членами дільничних комісій від партії. Мітингувальники розповіли, що приїхали на мітинг з Краматорська, Артемівська, Макіївки та інших міст області на автобусах.

Автобуси, які доставили мітингувальників в Донецьк, були припарковані на вулиці Щорса – через два квартали від площі Леніна. Журналісти нарахували близько 20-ти автобусів великої місткості.

Після закінчення зустрічі з Кличком концерт продовжився, а по його завершенню люди вирушили до своїх автобусів.

Зіткнень між «ударівцями» і «регіоналами» зафіксовано не було.

ВІДЕО

За матеріалами НР2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.