Новини України. 20 вересня. Відео. На Сумщині батьки змушували своїх дітей виходити на трасу та жебракувати.

Правоохоронці з’ясували, що через горілку родина втратила будинок, господарство, роботу

Свою таємницю 5-річна дівчинка зі своїм молодшим братиком відкрили лікарям.

Напередодні правоохоронці силоміць забрали дітей із родини та привезли їх на медичне обстеження. Після лікарні дітей передадуть у притулок, бо повертатися малим нікуди.

Нова сім’я, що несподівано з’явилася у Супрунівці, відразу привернула увагу селян. У родині двоє малюків, а випраних дитячих речей на шворці жодного разу не бачили.

“Коли комісія прийшла, Валентина була п’яна, чоловік сидів за столом, діти в кутку сиділи. Скликали виконком сільської ради і прийняли рішення про негайне вилучення дітей із сім’ї”, – розповів сільський голова.

Наступного разу до новоселів прийшли вже з міліцією. Картина незмінна: брудний посуд, стійкий запах алкоголю та незнайомець у ліжку – колега по пляшці. Батьки дітей виправдовуються, що лише тиждень, як переїхали на нове місце, тому не встигли поприбирати.

5-річна донька тішиться, бо мама сьогодні твереза. “Мама уже не п’є, перестала, та у неї уже нирки болять, так вона уже не може ні пити, ні дихнуть, ні покурить”, – пояснює дівчинка.

Правоохоронці вирішили забрати дітей із родини й відвезли їх на обстеження до лікарні. Обоє дітей у інфекційному відділенні, у них виявили коросту, інших захворювань немає. Медики кажуть, що діти активні, самостійні й охоче спілкуються з лікарями.

“І вони розповіли, що увечері і навіть вночі їхні батьки заставляли їх заробляти собі на життя, вони ходили по трасі і просили грошей у перехожих”, – розповіла завідувач інфекційним відділенням.

За три дні перебування у лікарні мама з татом так і не відвідали дітей. Утім, гостинці вони отримують щодня – від міліціянтів та медперсоналу. Правоохоронці з’ясували, що через горілку родина втратила будинок, господарство, роботу. За рік тричі переїздили з місця на місце, й скрізь батьків притягували до адміністративної відповідальності.

Поки вирішується питання про позбавлення батьківських прав, шанс на збереження родини все ж залишається. Водночас, правоохоронці перевіряють інформацію про примус дітей до жебрацтва. Якщо ці факти підтвердяться, то проти батьків порушать кримінальну справу.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.