Новини економіки. 26 вересня. Головне управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської облдержадміністрації уклало угоду з ТОВ «УНР ПІБ» на будівництво корпусу для супроводжуючих осіб в державній резиденції Віктора Януковича “Синьогора” в селі Гута Богородчанського району.

За один рік в розвиток «Синьогори» вкладено понад 211 мільйонів гривень

Як повідомляє «Вісник державних закупівель», вартість угоди склала 23,80 мільйона гривень.

Роботи повинні бути виконані до кінця цього року. Торги проведені за процедурою закупівлі «в одного учасника» через терміновість будівництва та незадовільний стан державної резиденції «Синьогора».

Також, вибираючи неконкурентну процедуру закупівлі, в ОДА посилаються на необхідність «уникнути негативних наслідків, пов’язаних з невиконанням доручень уряду і реалізації державних програм».

Київська компанія «УНР ПІБ» Андрія Бондарця і Володимира Проститова була обрана генпідрядником будівництва президентській резиденції в Прикарпатті у серпні минулого року. З тих пір фірма зі статутним капіталом всього лише 34 тисячі гривень отримала підряди на розвиток «Синьогори» на загальну суму 157,1 мільйона гривень.

Крім цього ДО «Резиденція «Синьогора»за 54 мільйони гривень наймало підприємство «Гарант» Львівської обласної організації УТОГ для реконструкції інженерних мереж. Таким чином, за один рік в розвиток «Синьогори» вкладено понад 211 мільйонів гривень.

Нагадаємо, в серпні 2011 року Державне управління справами також розпочало реконструкцію державних резиденцій у Форосі і Массандрі. Протягом року на розвиток кримських резиденцій № № 3, 6, 8, 9 і 10 укладено угоди на 342,7 мільйона гривень.

За матеріалами НР2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.