Новини політики. 7 вересня. У Донецькій області передвиборчі рейтинги Комуністичної партії випереджають показники Партії регіонів на 2%.

Найближчим часом регіонали почнуть військові дії проти КПУ

Про це заявив політтехнолог Андрій Золотарьов під час прес-конференції.

«Остання соціологія показує, що Компартія продовжує зростання, вона подолала позначку в 10% і дихає в спину «УДАР», по суті, виходячи на третю позицію. У базових для ПР і КПУ областях комуністи практично повсюдно другі. Наприклад, у Донецькій області в окрузі, де балотується син Азарова, КПУ на 2% випереджає Партію регіонів. Така ж картина спостерігається і по ряду округів в Луганській області», – сказав Золотарьов.

Виходячи з цього, політтехнологи вважають, що регіонали можуть почати «військові дії проти КПУ».

За словами Золотарьова, основна інтрига цього політичного сезону полягає в тому, «хто прийде першим – об’єднана опозиція чи Партія регіонів, які йдуть ніс до носа, і хто посяде третє і четверте місце».

«Тому можна припустити, що найближчим часом регіонали почнуть військові дії проти КПУ, поширюючи як негативні матеріали, так і в силу всіляких маніпуляцій в окружних виборчих комісіях комуністи можуть втратити мінус 2-3% по базовим галузям. Але це поки гіпотетичне припущення», – зазначив політтехнолог.

Він також сказав, що вже зараз очевидно, що чотири партії потрапляють до парламенту: Партія регіонів, об’єднана опозиція «Батьківщина», «УДАР» та КПУ. На його думку, мають шанси на подолання п’ятивідсоткового бар’єру партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!» і «Свобода».

За матеріалами НР2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.