Новини здоров’я. 6 вересня. Люди, що страждають від гриж міжхребцевих дисків та остеохондрозу, часто чують про величезну кількість різних способів лікування даних видів захворювань.

Остеохондроз є проблемою в багатьох людей

Однак після проведених лікувальних курсів їм стає лише гірше. Лікарі центру НоуХауМед пропонують методи, завдяки яким можливо вибрати лікування, яке дійсно здатне допомогти.

Існує декілька різновидів захворювання: грудний остеохондроз, остеохондроз шийного відділу хребта, остеохондроз поперекового відділу.

У наші дні найпоширенішим захворюванням є остеохондроз шийного відділу хребта, або іншими словами шийний остеохондроз. Згідно зі статистичними даними приблизно 85% населення час від часу має болі в шийному відділі хребта.

Шийний остеохондроз характеризується сильним болем у шиї та плечах, сильним головним болем і онімінням рук. Проте, багато людей, які мають дані симптоми, ігнорують їх, що загрожує дуже серйозними ускладненнями. Ось чому, щоб уникнути погіршення стану лікарі радять відразу ж звертатися за медичною допомогою.

Остеохондроз має величезну кількість симптомів. Ця хвороба може проявитися в різних частинах організму, приносячи біль і оніміння в кінцівках, а іноді і призводити до порушень роботи та болі у внутрішніх органах. Ось чому лікарі впевнені в необхідності проведення уважного аналізу всіх больових відчуттів організму, що відбуваються в ньому зміни і станах.

Згідно з проведеними опитуваннями, величезна кількість пацієнтів, що мають таке захворювання, як остеохондроз, вірять в ефективність аеробіки, фізичних вправ і фізкультури. На їхню думку, збільшення м’язової маси і фізичні вправи сприяють зціленню. Але, після проведення аналізу історій хвороби десятків тисяч людей, було з’ясовано, що заняття спортом не тільки не дають виникнути ускладнень остеохондрозу, але й більшою мірою провокують його розвиток. Лікарям неодноразово доводилося ставити цей діагноз спортсменам світового рівня, акробатам і балеринам.

Остеохондрозом вважається хвороба переобтяженого хребта. Дане захворювання може бути спровоковане сидячою роботою, професійним спортом, важкою фізичною працею, тривалими автомобільними переїздами, вагітністю та доглядом за дітьми.

При додаткових навантаженнях хребет можна вилікувати. Найчастіше масаж спини також вважається панацеєю. При проведенні курсу масажу здоровим людям, у багатьох з них часто з’являється біль.

Профілактичне лікування молодих людей, які страждають від остеохондрозу, який не вимагає хірургічного втручання, може складатися з витягування хребта на перекладині, під водою, шведській стінці, на «корейських ліжках». В інших випадках даний вид терапії не ефективний.

Хворі, які страждають від ускладненого остеохондрозу, можуть також займатися лікувальною фізкультурою, проходити курси фізіотерапевтичних процедур в різних санаторіях. Буває, що санаторні процедури не завжди допомагають хворим позбутися недуги, що свідчить про неефективність проведених процедур. У цьому випадку потрібно звернутися в лікувальний центр для повного обстеження організму, щоб лікар вертеброневролог зміг призначити коректне лікування остеохондрозу.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.