Новини України. 14 вересня. Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко задоволений умовами в колонії і з задоволенням їсть місцеву кашу “пшонку”.

Луценко не перебирає їжею – їсть те, що й інші ув’язнені

Про це він заявив в інтерв’ю журналу “Фокус”.

“Умови в 7-му відділенні Менської колонії зразково-показові. Вони відповідають тим презентаційним роликам, які розмістив тюремний департамент. Очевидно, таким чином, влада сподівається створити позитивну думку про себе в міжнародної громадськості й українців”, – сказав Луценко.

Він відзначив, що в колонії “дійсно нормальні ліжка, цивілізований санвузол, кухня, телевізор, і дворик для прогулянок”, він може одержувати до 7 книг і періодичну пресу, хоча інтернетом користуватися заборонили.

“Однак, усім, хто говорить про комфортне життя Луценка в колонії, я пропоную помінятися зі мною місцями”, – сказав екс-міністр.

Він додав, що не перебирає їжею – їсть те, що й інші ув’язнені.

“Я їм те, що дають, доповнюючи їжу м’ясом і рибою, переданими від рідних. З особливим апетитом їм казенну пшонку“, – сказав Луценко.

“Взагалі в’язниця – не абсолютна оселя зла. У Верховній раді, адміністрації президента або Кабміні його концентрація набагато вища”, – підсумував він.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.