Новини політики. 25 вересня. У Кабінеті міністрів України працюють міністри, чия думка з тих чи інших питань розходиться з думкою уряду, проте вони не бояться її висловлювати.

Ті, хто хочуть будь-якою ціною втриматися на посаді – мовчать і з усім погоджуються, – Балога

З такою заявою виступив міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога.

«Люди пишуть, що як це так Балога критикує владу, формально перебуваючи в уряді… Не треба шукати чорної кішки в темній кімнаті. Я просто звик називати речі своїми іменами і все. В уряді я такий не один, думаю, там знайдеться ще кілька людей, які не завжди погоджуються з тим, що відбувається в країні. Але наша відмінність в тому, що хтось боїться втратити крісло, а хтось – ні», – написав Балога на своїй сторінці в Facebook.

У той же час він упевнений, що якщо такі «принципові» міністри не потрібні нинішньому Кабміну, то вони будуть дуже доречні у Верховній Раді.

«Ті, хто хочуть будь-якою ціною втриматися на посаді – мовчать і з усім погоджуються. Я прийшов в уряд не за посадою, я прийшов працювати на людей і відстоювати їх інтереси. Якщо міністри-«інакодумці» цього Кабміну не потрібні, я буду працювати там, де зможу приносити користь людям – у Верховній Раді», – резюмував міністр.

Нагадаємо, Віктор Балога балотується до Верховної Ради по одномандатному округу № 69 (Закарпатська область).

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.