Новини політики. 28 вересня. На Півдні і Сході України люди розчарувалися в Партії регіонів, оскільки Віктор Янукович не виконує обіцянок інтегруватися з Росією.

Людям обіцяли, що Україна входитиме до Митного союзу і Євразійський простір

Про це в інтерв’ю «Главкому» заявив Перший секретар Луганського обкому КПУ нардеп Спиридон Кілінкаров.

«Мені здається, що колосальне розчарування в Партії регіонів, в основному, буде на Південному Сході. Бо раніше тут було колосальна чарівність, коли люди ходили з іконами Януковича. А потім вони побачили цей розворот на 180 градусів у відношенні до тієї ж зовнішньої політики. Людям обіцяли, що Україна буде входити до Митного союзу і Євразійський простір, а прийшовши до влади, почали заявляти про європейську інтеграцію», – вважає комуніст.

За його словами, це питання дуже важливе для Сходу, оскільки пов’язане з роботою для жителів.

«У нас на Сході дуже болісно до цього ставляться, тому що питання інтеграції з Росією пов’язане з робочими місцями, яких катастрофічно не вистачає, адже підприємства закриваються і промисловість практично не працює. Ситуація посилюється тим, що якщо два роки тому у нас хоча б з частиною шахт проблем не було, то сьогодні практично всі вони стоять і вугілля у них не забирають. Тобто робота у людей як би є, але немає можливості своєчасно виплачувати зарплату», – заявив Кілінкаров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.