Новини технологій. 25 вересня. Компанія Microsoft проведе ряд семінарів по Україні  присвячених боротьбі з використанням неліцензійного програмного забезпечення.

Microsoft
Microsoft оголошує війну піратству

Неліцензійні програми “Microsoft Windows” і “Office” використовують 72% українців. При цьому 55% опитаних погодилися, що для їхніх домашніх комп’ютерів це може становити певну небезпеку. Такі дані міжнародної аналітичної компанії IDC.

Як повідомили в прес-службі компанії “Microsoft”, серед українців, які отримали університетську освіту, на неліцензійних програмах “Microsoft” працюють 68%. Для людей, які мають середню спеціальну освіту, цей показник дещо вищий і становить 73%. Для тих же, хто закінчив тільки середню школу, ще вище – 76%. Найбільше серед неліцензійних користувачів молоді 18-24 років – 73% респондентів. Трохи менше чоловіків і жінок у віці від 25 до 34 років – 70%. Людей у віці від 35 і старше – 68%.

За даними міжнародного дослідження Harrison Group, компанії, які використовують неліцензійне ПЗ, мають на 73% більше шансів втратити цінну інформацію і на 43% більше шансів зіткнутися з критичними перебоями в роботі комп’ютерних систем.

Ризикують як власники невеликих компаній, так і великі підприємства. Рівень піратства в регіоні катастрофічний, і наше завдання – попередити бізнес про те, що він може зіткнутися як з втратою комерційної інформації, через вразливість піратського програмного забезпечення, так і з серйозними юридичними наслідками за використання нелегального продукту

, – зазначає Юрій Омельченко, керівник департаменту з захисту інтелектуальної власності «Майкрософт Україна».

Війну з піратством” компанія Microsoft вирішила розпочати зі Львова, де вперше відбудеться семінар присвячений боротьбі з використанням неліцензійного  програмного забезпечення “Переваги ліцензійного програмного забезпечення для організацій”, за підтримки компанії Стек-Комп’ютер. Семінар пройде 4-го жовтня 2012 року в приміщенні “Євроготелю”, що по вул. Тершаківців 6А. Початок о 10.30.

За даними «Майкрософт Україна» Львів є одним з міст України, із найвищим рівнем використання нелегального програмного забезпечення в бізнесі – за даними , до 90% компаній в регіоні використовують піратські програми.

До слова, за даними, нещодавно опублікованими у виданні Wall Street Journal, Україна входить у трійку найсприятливіших країн для “піратства”.

NewsMarket

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.