Новини здоров’я. 12 вересня. Часто життєві трагедії здаються нам по закінченні деякого часу смішними і кумедними.

Сміятися над травмою в ДТП випробувані змогли тільки після 5 років

Дослідники задумалися над питанням, як відбуватиметься ця трансформація і скільки часу вона вимагає?

Нові дослідження показують, що жартівнику необхідно ретельно зважити, наскільки давно відбулася та чи інша трагічна чи сумна подія, перш ніж жартувати про неї. В іншому випадку ефект може бути прямо протилежним.

Американські дослідники провели кілька соціально-психологічних експериментів на цю тему. Так в першому випадку випробовуваним було запропоновано описати свій особистий досвід щодо сумного повороту подій, який через деякий час викликав сміх або посмішку. Виявилося, що чим трагічніші були обставини, тим комічнішими вони сприймалися пізніше.

В ході другого експерименту учасники повинні були оцінити більш серйозні події. Наприклад, травму, отриману в результаті автомобільної аварії. Сміятися над такою подією випробувані змогли тільки після 5 років. У той час як незначні події, наприклад травма пальця, могли викликати сміх вже на наступний день.

Що стосується непорозумінь, через які ми втрачаємо гроші, то тут виявилося важливим для випробовуваних, хто опиняється потерпілим. Сміх викликають подібні невдачі незнайомих людей, в той час як другові, що потрапив в таку історію, хочеться поспівчувати.

Врахуйте результати цього дослідження, коли зберетеся пожартувати наступного разу, щоб не потрапити в халепу.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.