Новини політики. 11 вересня. Партія «УДАР» не бачить сенсу дискутувати з тими політичними силами, які не набирають 5% на майбутніх виборах до Верховної Ради.

Віталій Кличко УДАР
Партія Кличка не вважає, що «Україна – Вперед!» пройде бар’єр

Про це йдеться в заяві «УДАРУ» у відповідь на пропозицію Андрія Шевченка про проведення політичних дебатів з партією «УДАР».

У «УДАРі» зазначили, що у всьому світі під час виборів прийнято вести дебати зі своїми політичними опонентами, з тими, з ким радикально відрізняються погляди на ситуацію в країні і її розвиток.

«Якщо Андрій Шевченко, який робить перші кроки в політиці, вголос заявляє, що їхній політичний передвиборний проект «Україна – вперед!» є опонентом «УДАР» і опозиції, тобто, провладним проектом, тоді «УДАР» готовий до дебатів в рамках: опозиція проти ПР та її сателітів», – йдеться в заяві.

«Поки сателіти партії влади самостійно не проходять до парламенту, тому вести дебати має сенс тільки з тими силами, які долають 5 -% бар’єр», – заявили в партії Віталія Кличка.

Нагадаємо, 10 вересня Андрій Шевченко запропонував Віталію Кличку провести політичні дебати між командами партій «Україна – Вперед!» І «УДАР».

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.