Новини світу. 21 вересня. Іран вводив в оману британську розвідку МІ-6 щодо своєї атомної програми, навмисно надаючи їй відомості, які є дезінформацією.

Ядерна зброя
Ми іноді давали неправдиву інформацію, щоб захистити наші ядерні об’єкти, – віце-президент Ірану

Про це заявив в інтерв’ю арабській газеті “Аль-Хайят” віце-президент Ірану Ферейдун Аббасі-Давані.

В даний час він очолює іранську делегацію на сесії Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) у Відні.

Віце-президент Ірану заявив також, що британські та інші західні спецслужби надають МАГАТЕ “підкинуту” їм Тегераном дезінформацію про його ядерну програму. За його словами, на переговорах з іранськими офіційними особами представники МАГАТЕ наводили дані, які насправді були дезінформацією, винайденою владою Тегерана, щоб дезорієнтувати Захід.

МАГАТЕ заявляє, що вона отримує інформацію від спецслужб країн, які є її членами, – сказав в інтерв’ю Ферейдун Аббасі-Давані. – Сім років тому ми відстежували діяльність британської служби іноземної розвідки, що збирала інформацію для людей, через яких іранські вчені ядерники піддавалися загрозі замахів, організованих агентами сіоністських (ізраїльських) спецслужб. Частина інформації, яку призводило агентство, стосувалася цих подій”, – продовжив віце-президент Ірану.

“Зі свого боку, ми іноді давали неправдиву інформацію, щоб захистити наші ядерні об’єкти і наші інтереси. Це неминуче збивало з пантелику інші розвідувальні служби”, – заявив Ферейдун Аббасі-Давані.

“Іноді ми демонстрували слабкість там, де сильні. Іноді ми показували силу там, де слабкі. Потім це стало ясно під час переговорів з МАГАТЕ“, – сказав віце-президент Ірану.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.