Новини політики. 21 вересня. Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський назвав три чинники, які повинні привести Україну до незворотного процесу євроінтеграції, повідомив він під час зустрічі з віце-прем’єр-міністром, міністром економіки Республіки Польща Вальдемаром Павляком.

Потрібно, щоб до кінця поточного року Угода була готова до підписання, – Хорошковський

За його словами, такими чинниками стануть Угода про асоціацію, зона вільної торгівлі та безвізовий режим. Крім того, сторони обговорили ключові питання співробітництва України та Польщі.

«Необхідно докласти спільних зусиль, щоб процес підготовки Угоди про асоціацію з ЄС до підписання штучно не затягувався, і вже до кінця поточного року Угода була готова до підписання», – заявив він.

Крім того, на зустрічі особливо підкреслювалася важливість співробітництва в сфері альтернативної енергетики та енергозбереження.

«Україна і Польща повинні докладати постійні зусилля для підтримки позитивної динаміки торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, а також взаємодії у сфері енергетичної безпеки», – акцентував Хорошковський.

Як повідомляв глава МЗС України Костянтин Грищенко вчора, 20 вересня, Україна буде виконувати всі рішення Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, вчора Президент Польщі Броніслав Коморовський прибув з офіційним візитом в Україну.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.