Новини України. 4 вересня. Відео. Волинський підліток, якого вразив струм потужністю у 10 тисяч вольт, залишився живим.

Хлопця сильно вдарило струмом

Школяр отримав електророзряд у трансформаторній підстанції високої напруги.

На часі 12-річний хлопчик знаходиться у реанімації. Медики вже четверту добу боряться за його життя. У дитини майже 50% опіків тіла. Найбільше обгоріли ноги.

“Висічено всі змертвілі тканини на одній ніжці, бо більше за один раз неможна. Зараз рана чистенька, рана закрита ксеношкірою“, – повідомила завідувачка Волинського обласного опікового центру Лідія Шепель.

Окрім опіків стан хлопчика обтяжений електротравмою, кажуть медики.

“Електротрамва, яку переніс хлопчик, сама по собі дуже складна. Вона вражає центральну нервову систему і серце. На серці в нього такі зміни, як при інфаркті міокарда“, – зазначила лікар.

На часі кілька інстанцій з’ясовують, як підліток опинився у трансформаторній підстанції. За версією енергетиків зловмисники зірвали замок, найпевніше, з наміром викрасти кольоровий брухт.

“Двоє дорослих з дитиною несанкціоновано проникли у високовольтну трасформаторну підстанцію. Дитина наблизилася руками на недопустиму відстань до електричних провідників і отримала ураження електричною дугою”, – запевнив заступник генерального директора ПАТ “Волиньобленерго” Юрій Леуш.

Прокуратура має іншу версію: знайшлися свідки, які ніби бачили, що на небезпечному об’єкті діти бавилися у хованки. Відтак, найперше перевіряють самих енергетиків. Як усе було насправді зміг би розповісти сам хлопчина. Однак підліток навіть не може самостійно дихати.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.