Новини спорту. 2 вересня. Відбулася зміна президента Федерації футболу України (ФФУ) – новим став Анатолій Коньков. За його кандидату проголосували на засіданні конгресу ФФУ 132 делегата, і один утримався.

Анатолій Коньков
Анатолій Коньков

Першими віце-президентами ФФУ обрані Анатолій Попов і Сергій Стороженко, віце-президентами стали – президент прем’єр-ліги Андрій Маліновський та голова Дніпропетровської обласної федерації футболу Андрій Павелко.

Григорій Суркіс раніше заявив, що не буде виставляти свою кандидатуру на виборах президента ФФУ. “Мені, як президенту Федерації футболу України з 12-річним стажем, який двічі переобирався на цей пост, виразно видно потенціал і межі можливостей футбольного співтовариства України – вони досить великі”, – сказав він на конгресі. Однак йти з футболу Григорій Суркіс не має наміру. Його одноголосно обрали почесним президентом ФФУ.

Нагадаємо, пост голови Федерації Суркіс обіймав з 2000 року. Найголовнішим його досягненням на посаді стало те, що Україна і Польща отримали право провести чемпіонат Європи 2012 року і гідно справилися з цим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.