Новини України. 21 вересня. Донецька міська рада на сесії в п’ятницю ухвалила рішення про реалізацію в місті положень закону “Про основи державної мовної політики”, що передбачає надання російській мові статусу регіональної.

За прийняття цього рішення проголосували 62 з 65 депутатів

За прийняття цього рішення проголосували 62 з 65 депутатів, що зареєструвалися.

“Інформувати жителів Донецька про те, що відповідно до закону “Про основи державної мовної політики”, на підставі даних Всеукраїнського перепису населення 2001 року про мовний склад населення російська мова є регіональною в Донецьку”, – говориться в рішенні.

Міськрада своїм рішенням доручила управлінню освіти, культури і туризму внести на розгляд сесії проект програми розвитку російської мови і російської культури в Донецьку на 2013 – 2017 роки.

Фінансовому управлінню доручено вишукати кошти для фінансування даних заходів на 2013 рік.

У серпні статус регіональної російській мові надали обласні Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Одеська, Херсонська, Харківська, а також міські Ізмаїльська, Одеська, Севастопольська, Харківська, Миколаївська та Херсонська ради.

Минулого тижня (3-9 вересня) статус регіональної російській мові надали Запорізька і Луганська міськради, а також Миколаївська обласна рада.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.