Новини економіки. 12 вересня. На уточнююче питання, якою має бути ціна на бензин, Бойко відповів, що «такою ж, якою вона є зараз».

Ціна підвищуватися не буде – немає підстав, – Бойко

Таким чином, вартість палива буде коливатися на рівні в середньому 10,86 за А-95 бензин і 9,80 за літр дизеля.

До кінця виборів ціни на бензин не будуть підвищуватися і залишаться на нинішньому рівні. Цю домовленість з власниками АЗС підтвердив особисто міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко.

«Ми провели засідання експертно-аналітичної групи (ЕАГ – ред.) з трейдерами, порахували всі складові сьогоднішньої ціни і домовилися з трейдерами, які були на засіданні, що ціна підвищуватися не буде – немає підстав», – сказав він у Києві в середу, 12 вересня, перед засіданням Кабміну.

На уточнююче питання, якою має бути ціна на бензин, Бойко відповів, що «такою ж, якою вона є зараз».

Нагадаємо, засідання ЕАГ відбулося 10 вересня, і, відповідно, ціни на нафтопродукти зафіксовані станом на цей день.

Зокрема, за словами міністра, середня ціна на бензин А-95 становить 10,86 грн, а на дизельне паливо – 9,80 грн.

У середньому по країні на 10 вересня були наступні ціни на паливо: А-76\\\\80 – 10,33 грн за літр; А-92 – 10,66 грн за літр; А-95 – 10,95 грн за літр ; ДТ – 9,69 грн за літр. Однак рекордсменом у зростанні цін виявилася мережа АЗС «Лукойл», зокрема, бензин А-95 подорожчав в мережі на 25 коп. – до 11,30 грн за літр.

На минулому тижні після кількох місяців стабільності бензин і дизпаливо в провідних мережах АЗС подорожчали в середньому на 0,15-0,2 грн за літр, або приблизно до 2%.

За словами учасників ринку, причинами зростання цін стали короткостроковий стрибок курсу долара і євро до гривні, а також подорожчання нафти на світовому ринку з початку липня.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.