Новини політики. 4 вересня. Регіонали спробують перейменувати вулиці І. Мазепи та С. Петлюри, повернувши їм назви царської доби, оскільки ПР не може виконати доручення В. Януковича і зробити російську мову регіональною в Києві.

Київ
У Києві назріває “велике перейменування вулиць”?

Щоб хоч якось виправдати безсилля «регіоналів» і одночасно показати Президенту неспроможність нинішніх лідерів Партії регіонів в Києві, колишній її керівник Василь Горбаль разом з іншими, переважно маргінальними та відверто українофобськими політиками і громадськими діячам Бузиною, Корніловим, Чаленком та іншими, затіяв кампанію ліквідації топонімів, що пов’язані з історією України.

Так прокоментував інформацію щодо перейменування член комісії КМДА з питань найменувань та пам’ятних знаків, голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець, повідомили у прес-службі політика.

«Вони починають з І. Мазепи і С. Петлюри, а закінчити можуть Б. Хмельницьким та Т. Шевченком. Може і бульвар ім. Т. Шевченка «перейменують» у Бібіковський? Слава Богу, це лише передвиборчий PR, щоправда не можу втямити навіщо це Горбалю, який балотується до Парламенту в Печерському районі. Невже він думає, що в Києві є стільки антиукраїнських виборців, що це дасть йому шанс?», – дивується Бригинець.

Депутат запевнив, що реальної небезпеки перейменувати ці вулиці немає, адже процедура перейменування дуже тривала і, зазвичай, триває не менше, ніж півроку.

«Сподіваюсь протягом цього півроку не лише від українофобських ідей, але й від самої антиукраїнської влади Києва і країни не залишиться і духу», – заявив Бригинець.

Депутат пообіцяв, що як тільки буде помічена спроба перетворити політичні заяви в реальні документи, він одразу ж про це повідомить.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.