Новини світу. 4 вересня. Черговий страйк бортпровідників компанії Lufthansa пройде сьогодні в берлінському аеропорту Тегель з 5:00 до 13:00 за місцевим часом і повітряної гавані Франкфурта-на-Майні з 06:00 до 14:00.

Lufthansa
Чергові страйки бортпровідників Lufthansa

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Незалежної організації бортпровідників (УФО), яка закликала до страйку.

Не виключено, що через страйк можуть бути затримані низка рейсів. У найбільшому в ФРН франкфуртському аеропорту страйк може призвести до скасування або затримки цілого ряду рейсів.

З “тактичних міркувань” точний час і місце проведення акції протесту профспілка оголошує лише за шість годин до її початку. Не виключено, що УФО може сьогодні розширити масштаби страйку. На думку керівництва УФО, якщо Lufthansa заздалегідь дізнається про те, в якому саме аеропорту пройде страйк, їй вдасться направити туди інші авіалінії (дочірніх компаній) і додатковий персонал і тим самим пом’якшити наслідки дій учасників акції.

Нагадаємо, що в результаті першої страйку бортпровідників Lufthansa, який пройшла в минулу п’ятницю в повітряній гавані Франкфурта-на-Майні були анульовані в цілому 200 авіарейсів, як внутрішніх, так і міжнародних. Страйк, що тривала близько восьми годин, доставив незручності близько 26 тис пасажирів.

УФО, в рядах якого налічується близько 19 тис людей, закликала бортпровідників до акцій протесту після провалених минулого тижня переговорів про перегляд тарифних угод. Суперечка між профспілкою, що вимагає збільшення заробітної плати та інших виплат на 5%, а також поліпшення умов праці  найбільшою авіакомпанією ФРН триває вже більше року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.