Новини світу. 3 вересня. Плани по зведенню британського принца Гаррі в члени знаменитого Ордена Підв’язки відкладені на невизначений термін у зв’язку з гучним скандалом, пов’язаним з поведінкою онука королеви під час поїздки в минулому місяці в США.

Принц Гаррі
Принц Гаррі

Про це стало відомо сьогодні з палацових кіл.

Відповідно до джерел, королева Єлизавета II вважає, що “ще не прийшов час” для того, щоб вищий лицарський орден Великобританії прийняв до своїх лав 28-річного принца.

Один з провідних таблоїдів Великобританії – газета “Дейлі міррор” опублікував сьогодні статтю з новими подробицями про те, що відбувалося в Лас-Вегасі у номері принца вартістю 8 тис доларів за ніч. Інформація надана  32-річної Кері Річерт, яка, нібито, перебувала в апартаментах разом з Гаррі та групою його друзів. За її словами, “повністю роздягнений принц був дуже п’яний, проте поводився як справжній джентльмен”.

Започатковане навесні 1348 року англійським королем Едуардом III, Орден Підв’язки є найстарішим зі збережених лицарських орденів світу. Його головою є правлячий британський монарх, який особистим рішенням призначає нових членів. Їх кількість строго обмежена 25-ма лицарями.

Батько Гаррі – спадкоємець престолу принц Уельський Чарльз був зведений в члени Ордену Підв’язки в 9-річному віці. Брат Гаррі – принц Вільям удостоївся цієї честі в 2008 році напередодні свого 26-річчя.

Ось, власне, славнозвісне фото принца Гаррі, що облетіло усі таблоїди:

Голий принц Гаррі у лас-Вегасі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.