Новини світу. 10 вересня. Власник автосалону в американському штаті Мічіган перед виходом на пенсію виплатив кожному співробітнику винагороду в тисячу доларів за кожен рік роботи, сума винагороди найвідданіших склала майже 50 тисяч доларів.

Я хотів віддячити своїм співробітникам, – Купер

Про це повідомляє телеканал Fox News.

Говард Купер, якому нещодавно виповнилося 83 роки, відкрив свій бізнес з продажу автомобілів у 1965 році. У квітні 2012 року Купер вирішив відійти від справ і відправитися на пенсію, але попередньо віддячив співробітників своєї компанії, багато з яких були з ним не один десяток років.

“Я хотів віддячити своїм співробітникам. Я сподіваюся, мій вчинок допоможе зробити їх життя кращим, так само як вони допомогли мені”, – пояснив Купер своє рішення.

Сенді Ріган, що працював в компанії практично з дня відкриття, отримав 46 тисяч доларів. Один з водіїв отримав 28 тисяч, а механік з майже 30-річним стажем Боб Дженкінс отримав 26 тисяч доларів.

“Я був просто в шоці, ніколи не очікував нічого подібного. Всі співробітники в шоці і досі не можуть прийти до тями”, – поділився розчулений Дженкінс. Він так само розповів, що багато хто з його колег ледве могли стримати сльози, дізнавшись про винагороду.

Як відзначає телеканал, Купер погодився продати компанію лише за умови, що всі співробітники збережуть свої робочі місця.

За матеріалами РИА Новости