Новини економіки. 28 вересня. Прем’єр-міністр Республіки Білорусь Михайло Мясникович запропонував розглянути можливість створення спільного підприємства з виробництва ліків.

Білорусь щорічно імпортує значні обсяги ліків

Про це він заявив в четвер в Ялті під час зустрічі з главою українського уряду Миколою Азаровим, передає прес-служба секретаріату Кабінету міністрів України, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

“Ми просимо Вас розглянути можливість створення спільного підприємства у фармацевтичній галузі”, – сказав Михайло Мясникович.

При цьому він додав, що Білорусь щорічно імпортує значні обсяги ліків. А тому створення такого підприємства є взаємовигідним.

Разом з тим Микола Азаров пообіцяв вивчити і розглянути цю пропозицію, зазначивши, що Україна має передові технології з виробництва ліків.

Нагадаємо, держпідприємство Укрспирт вироблятиме фармацевтичну продукцію. Мова йде про медичні препарати на основі спирту – різні настоянки.

Держпідприємство вже звернулося в Міністерство охорони здоров’я за дозвільними документами, необхідними для початку виробництва цієї продукції на потужностях Дубовязівського заводу в Сумській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.