Новини світу. 2 вересня. Безробіття у Франції подолало психологічну позначку в 10%. Про це заявив сьогодні міністр праці та зайнятості Мішель Сапен.

Страйки безробітних
Страйки безробітних

“Число безробітних у Франції перевищила 3 млн чоловік -10% працездатного населення”, – заявив Сапен. “Це вже доконаний факт”, – додав він, передбачивши офіційну публікацію урядом останніх даних про рівень зайнятості в країні.

Міністр дав зрозуміти, що влада не розглядає дані показники як щось надзвичайне. Останні півтора року безробіття у Франції постійно зростає, і сподіватися на диво в подібних умовах соціалістам, що прийшли до влади не доводиться.

“Безробіття буде збільшуватися, але цю тенденцію можна переламати”, – сказав Сапен, а також відзначив, що для цього необхідні відповідні заходи стимулювання росту ВВП.

Раніше економічне відомство прогнозувало цей показник на рівні 1,2% в майбутньому році.

Парламент Франції почне роботу на два тижні раніше запланованого терміну і 10 вересня збереться на позачергове засідання, щоб прийняти невідкладні заходи по боротьбі з безробіттям. Перелом ситуації на ринку праці був одним з головних передвиборних обіцянок Франсуа Олланда, що став в травні президентом республіки. Законодавцям належить розглянути проект закону про створення додатково 150 тис робочих місць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.