Новини світу. 29 вересня. Кілька сортів бельгійського пива знову визнані кращими на міжнародному конкурсі World Beer Awards 2012.

Кожен сорт бельгійського марочного пива має фірмовий бокал

У категорії “темне” кращим експерти назвали Gouden Carolus Classic, в категорії “нефільтроване пиво натурального бродіння” – Mort Subite Oude Gueuze.

Лауреатів пивного конкурсу World Beer Awards вибирає представницьке міжнародне журі. У цьому році воно дало оцінку 600 сортам пива з 32 країн.

Бельгійці пишаються тим, що в їхній країні виробляється близько 450 сортів пива, багато з яких експерти щорічно визнають кращими в світі. Примітно, що кожен сорт бельгійського марочного пива має фірмовий бокал.

У Бельгії крім традиційних “пільсів” – легкого світлого пива – користується попитом широкий асортимент продукції, звареної в абатствах, а також ченцями-траппістами, сорти унікального пива “гез”, яке зброджується на відкритому повітрі завдяки діяльності мікроорганізмів. Бельгійці також люблять і різні сорти фруктового пива, в першу чергу, знаменитий “крік” (вишневе) і пиво-шампанське.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.