Новини технологій. 7 вересня. Передбачається, що після анонсу iPhone 5 Apple зніме з виробництва iPhone 3GS, зробивши безкоштовним iPhone 4 (за умови укладення контракту), і випустить версію iPhone 4S з 8 ГБ пам’яті.

iPhone 4
Версія iPhone 4 із 8 ГБ пам’яті буде вважатися iPhone початкового рівня

Apple збирається виключити зі своєї лінійки смартфон iPhone 3GS після того, як випустить iPhone нового покоління.

Місце iPhone 3GS, як очікується, займе iPhone 4, який, так само як і iPhone 3GS зараз, буде продаватися безкоштовно з умовою укладення 2-річного контракту на надання послуг зв’язку з оператором, повідомляє британське видання The Telegraph.

Джерела на ринку, на яких посилається видання, стверджують, що Apple також збирається випустити модель iPhone 4S з 8 ГБ пам’яті, яка заповнить вакантне місце в середній ціновій категорії, яке зараз займає iPhone 4.

«Версія iPhone 4 із 8 ГБ пам’яті буде вважатися iPhone початкового рівня. Ймовірно, він буде продаватися безкоштовно з умовою укладення контракту з щомісячною абонентською платою 20 фунтів – такий тарифний план в даний час пропонується покупцям безкоштовного iPhone 3GS», – повідомляє The Telegraph.

Буде цілком звичайним кроком для Apple зняти з виробництва iPhone 3GS для того, щоб зберегти не більше трьох актуальних моделей з найдешевшою моделлю, яка пропонується безкоштовно з умовою укладання контракту. Заміна iPhone 3GS на iPhone 4 дозволить більшій кількості операторів продавати смартфон, оскільки iPhone 4 підтримує і стандарт GSM, і стандарт CDMA, на відміну від iPhone, який підтримує тільки GSM, відзначає MacRumors.

Видання додає, що новий iPhone, як очікується, буде випущений із флеш-пам’яттю 16, 32 і 64 ГБ, за аналогією зі смартфоном поточного покоління iPhone 4S.

За матеріалами Сnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.