Новини технологій. 5 вересня. Як і очікувалося численними джерелами, компанія Apple, дійсно, проведе якийсь захід на наступному тижні – 12 вересня.

Apple не повідомляє в запрошенні, що саме вона збирається показувати

Учора ввечері купертинці розіслали відповідні запрошення журналістам.

Подія пройде 12 вересня в Сан-Франциско о 10 ранку за тихоокеанським часом (20:00 за київським часом) в центрі Yerba Buena Center, де вже проходили такі анонси як, наприклад, iPad, iPad 2 і новий iPad (покоління три), а також iPod touch.

Традиційно, Apple не повідомляє в запрошенні, що саме вона збирається показувати. Традиційно, журналістів це не зупиняє і запрошення вивчається всіма мислимими і немислимими способами в пошуках найменших натяків на майбутню новинку.

В даному випадку, в запрошенні присутнє число 12 та напис “It’s almost here” (“Він/вона/воно майже тут”). Багато також помітили незвичайну тінь, яку відкидає число 12 – вона більше схожа на цифру “5”. В результаті, звичайно ж, був зроблений висновок, що нам представлять нове покоління iPhone – довгоочікуваний iPhone 5.

Для ясності нагадаємо, що хоча всі вже звикли називати очікуваний смартфон умовною назвою “iPhone 5“, а тепер можливість такого найменування побічно підтверджує і Apple, насправді, це вже шосте покоління культового смартфона – маркування в назвах не збігаються з порядковими номерами поколінь.

Крім iPhone 5 на цій події також може відбутися анонс нового покоління iPod nano. Один час ходили чутки і про анонс iPad mini, але потім з’явилися відомості щодо ще однієї осінньої події – в жовтні, яка більш імовірна для представлення нового покоління планшета Apple.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.