Новини технологій. 30 вересня. Глава Apple Тім Кук приніс публічні вибачення за те, що оновлена iOS 6 розчарувала користувачів.

Додаток «Карти» викликав найбільше нарікань у новій версії платформи

Головний виконавчий директор компанії Apple Тім Кук, який займає цю посаду з серпня 2011 р., приніс вибачення користувачам за додаток «Карти», яке викликало найбільшу кількість нарікань у новій версії платформи – iOS 6.

Відкритий лист було опубліковано на окремій сторінці офіційного сайту, а посилання на нього розміщено на головній сторінці Apple.com.

«Ми в Apple прагнемо створювати продукти світового класу, зручні для наших користувачів настільки, наскільки це можливо. Однак із запуском нашої нової програми “Карти” на минулому тижні ми не змогли цього зробити, – заявив Кук. – Ми приносимо найглибші вибачення нашим користувачами за те, що розчарували їх. І ми робимо все можливе для того, щоб зробити «Карти» краще».

Варто відзначити, що керівництво компанії Apple вперше приносить публічні вибачення – робить те, що, на думку багатьох зарубіжних видань, робити Стіву Джобсу, попередньому керівникові Apple, заважала його гордість.

Нагадаємо, додаток «Карти», який Apple розробила незалежно від Google, в новій версії мобільної операційної системи iOS замінило «Карти Google», які входили до складу платформи з самого початку.

Крім відсутності деяких функцій, включаючи маршрути руху громадського транспорту та функції Street View, нарікання користувачів викликала неточність надаваних даних і прогалини в даних – відсутність інформації по деяких важливих областях. Згідно з дослідженням On Device, рівень задоволеності споживачів новою версією iOS вперше знизився.

За матеріалами Сnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.