Новини технологій. 8 вересня. Компанія Apple працює над власним сервісом інтернет-радіо, який стане прямим конкурентом проекту Pandora.

Чутки призвели до зниження вартості акцій Pandora на 20%

Ці чутки призвели до зниження вартості акцій Pandora на 20%.

Повідомляється, що інтернет-радіо від Apple буде організовано по аналогії з інтернет-магазином iTunes – записи будуть розбиті за музичними напрямками. Інтернет-радіо буде здійснювати потокову трансляцію записів, які доступні в iTunes. Наразі Apple веде переговори з музичними компаніями щодо ліцензування їх контенту для використання його для потокової трансляції.

Планується, що сервіс від Apple працюватиме на пристроях компанії – смартфонах iPhone, планшетах iPad, плейерах iPod з інтернет-підключенням, комп’ютерах Mac, не виключено, що використовувати сервіс можна буде й на персональних Windows-комп’ютерах.

Планується, що сервіс буде безкоштовним, а його монетизація здійснюватиметься за рахунок реклами. В свою чергу, Pandora пропонує, наряду з безкоштовним, платний варіант доступу до контенту – преміум-підписка вартує $36 в рік.

Одна з особливостей проекту Pandora – адаптація контенту відповідно до смаків слухача в режимі реального часу. Алгоритми сервісу дозволяють підбирати музику відповідно до продемонстрованих користувачем музичних смаків.

Експерти вважають, що Apple може стати серйозним конкурентом на ринку потокового мовлення. Причинами успіху майбутнього проекту Apple стане великий каталог музичного контенту, досвід співробітництва з музичними лейблами та велика географія використання сервісу.

Інші проекти інтернет-радіо – Last.fm, Spotify AB і iHeartRadio.

За матеріалами watcher.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.