Новини шоу-бізу. 25 вересня. Під час свого недавнього візиту до Туреччини актриса і представник ООН Анджеліна Джолі відвідала не тільки табір сирійських біженців в Анкарі, але й одного з кращих хірургів в галузі трансплантації органів.

Анджеліна Джолі
Анджеліна Джолі схудла мало не до 45 кілограмів

За чутками, зірці потрібна пересадка печінки, оскільки вона хвора на гепатит С, повідомляє Opposing Views з посиланням на видання National Enquirer.

Журналісти Enquirer пишуть, що Анджеліна Джолі вже багато років страждає на смертельне захворювання, що недавно увійшло в критичну стадію. Непрямим підтвердженням цьому є перенесення весілля Джолі і Бреда Пітта, яке ось-ось мало відбутися, а також той факт, що актриса схудла мало не до 45 кілограмів, маючи при цьому “всі класичні симптоми серйозного захворювання печінки”.

За даними Enquirer, що посилається на турецьку пресу, під час свого недавнього візиту на Близький Схід актриса таємно зустрічалася зі всесвітньо відомим хірургом – фахівцем в області пересадки органів. Зірка надала йому дані свого останнього медичного обстеження, і лікар сказав їй, що актрисі життєво необхідна пересадка печінки.

Як пишуть автори відомого американського бульварного видання, Джолі заробила гепатит С в кінці 1980-х років, коли вела розпусний спосіб життя, вживала наркотики і “зустрічалася з ким попало”. Нинішній цивільний чоловік актриси нібито намагався зробити все, щоб вилікувати кохану, однак цього виявилося недостатньо.

На даний момент, невідомо, наскільки інформація про те, що Анджеліна Джолі смертельно хвора, відповідає дійсності. За словами одних наближених до актриси джерел, вона дійсно готується до пересадки печінки, а інші стверджують, що це неправда, кажучи, що симптоми, які спостерігаються в акторки, можуть бути наслідком тисяч інших можливих захворювань. Офіційних коментарів від представників Джолі щодо цього поки немає.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.