Новини культури. 3 вересня. Дитяча стрічка “The Oogieloves in the Big Balloon Adventure” (сайт Kinopoisk.ru пропонує варіант перекладу назви “Велика пригода на повітряній кулі”), що вийшла на екрани в США 29 серпня, зібрала за вихідні рекордно низьку суму.

У стрічці три кольорові істоти зайняті пошуком повітряних куль

Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Стрічка демонструвалася на 2160 екранах, але при цьому зуміла заробити за вікенд всього 488,1 тисячі доларів США. Це найнижчий за всю історію спостережень показник для фільму, що вийшов на 2000-2500 екранах. Середні збори в одному кінотеатрі склали 207 доларів. Цей показник, у свою чергу, теж є рекордно низьким для фільму, який демонструють в 1500 або більш кінотеатрах.

Мова у фільмі “The Oogieloves in the Big Balloon Adventure” йде про трьох кольорових істот, зайнятих пошуком повітряних куль, без яких неможливо організувати свято.

Стрічка позиціонується як “інтерактивна” – тобто екранні персонажі пропонують дітям-глядачам танцювати і співати пісні разом з ними. Окремих героїв фільму зіграли Кері Елвіс, Крістофер Ллойд і співачка Тоні Брекстон.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.