Новини світу. 22 вересня. 60-річна Валері Спрулл з Огайо лише через 6 років після смерті чоловіка і батька її трьох дітей виявила, що він був її батьком.

Валері Спрулл хоче розшукати братів та сестер

60-річна пенсіонерка Валері Спрулл з невеликого містечка Екрон в штаті Огайо зважилася розповісти незвичайну історію свого життя після довгих років детального вивчення добре охоронюваних в США сімейних таємниць.

Мати трьох дітей і бабуся вже 8 онуків дізналася про те, що перебувала в шлюбі зі своїм власним батьком, лише через 6 років після його смерті.

Батько і чоловік Валері – Персі Спрулл помер у віці 60 років в 1998 році. Лише у 2004 році рідний дядько Валері розкрив їй правду, розповівши, що її чоловік насправді був її ж батьком.

“Мій стан після того, як я дізналася про те, що сталося, не можна описати словами. Незважаючи на те, що це звучало шокуюче, я чомусь відразу повірила, що це не брехня. Відшукавши старий гребінець Персі, я негайно замовила аналіз на ДНК: через кілька тижнів я отримала підтвердження нашої безперечної спорідненості”, – згадує жінка.

Персі Спрулл і мати Валері, Крістіна, познайомилися, коли обом було по 15 років. Крім дочки у пари народилося ще кілька дітей: всіх нащадків неповнолітні батьки віддали на виховання в інші родини.

Валері, яка в три місяці виявилася під опікою бабусі та діда по материнській лінії, лише в 9 років дізналася, що вони не є її матір’ю і батьком.

Водій Персі Спрулл і бухгалтер Валері зустрілися знову, коли дівчині було вже 26 років.

“У глибині душі я впевнена, що Персі знав про те, що він зробив, але просто боявся мені розповісти. Ми ніколи не обговорювали нічого подібного, і тепер уже ніхто не зможе сказати точно, які мотиви він переслідував, граючи весілля з рідною дочкою”, – зізналася Валері.

Одна з причин, чому американка зважилася поділитися подробицями свого приватного життя, – це бажання знайти своїх братів і сестер, також розлучених з батьками.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.