Новини технологій. 24 вересня. Грант Пол (Grant Paul) зламав новий флагман Apple iPhone 5.

На нижній панелі ярликів видно піктограму Cydia

Доказом злому послужила фотографія смартфона, опублікована в блозі Пола.

На знімку зображений інтерфейс апарату, де на нижній панелі ярликів видна піктограма Cydia – неофіційного магазину додатків для платформи iOS, забороненого офіційною прошивкою.

«Насправді працювати над цим я почав за день до презентації iPhone 5 – я встановив iOS 6 на смартфон iPhone 4S і зламав його. Після цього зробити «джейлбрейк» на iPhone 5 виявилося ще простіше, це зайняло близько півгодини, ну і ще годинку, щоб налаштувати апарат після злому, – цитує AllThingsD Гранта Пола. – Я хотів би підкреслити, що своїм вчинком прагну вплинути на інших людей, щоб інші ентузіасти почали працювати над своїми «джейлбрейк». Ті ж самі інструменти відмінно працювали і в минулому, дозволяючи людям отримати повний доступ до своїх пристроїв».

Відзначимо, що в середині минулого тижня стало відомо про те, що за допомогою програми redsn0w була зламана операційна система iOS 6, представлена днем раніше. Однак цей метод працював лише на попередніх моделях смартфона – iPhone 4 і 4S.

«Джейлбрейк» – це набір несанкціонованих Apple дій, спрямованих на те, щоб користувач отримав доступ до файлової системи свого пристрою, що в перспективі дає можливість більш широких налаштувань персоналізації гаджета, а також дозволяє встановлювати програми з непередбачених Apple джерел.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.