Новини культури. 9 вересня. Фото. 78-річному чоловікові, що переписав за 10 років священну книгу і зробив 5000 ілюстрацій, вперше в світі дозволили опублікувати її під своїм ім’ям.

Пенсіонер переписав Біблію

78-річний Діно Мацолі з Великобританії витратив 10 років свого життя на те, щоб переписати всі тексти Біблії, а також зробити 5000 ілюстрацій до Старого і Нового Завіту.

За словами чоловіка, подібна ідея прийшла до нього в 2001 році, коли він через депресію, викликану виходом на пенсію, не зміг виходити з дому і проводив 24 години на добу на самоті в своїй квартирі.

“Спочатку я просто почав робити деякі начерки за сюжетом писання, – стверджує художник-аматор. – Я довгий час не виходив з кімнати, однак моя ідея мене настільки надихнула, що я вперше за довгий час зважився вийти на вулицю і купити все необхідне для подальшої роботи”.

З часом у пенсіонера набралася ціла колекція картин. За словами сусідів художника, він вирішив не тільки проілюструвати збори священних текстів християн, але і переписати вручну всю книгу.

Оточуючі і знайомі Мацолі поставилися до його ініціативи з недовірою і не раз називали його старомодним, проте пенсіонер навіть не думав відмовлятися від своєї ідеї.

Протягом 10 років він вставав ні світ, ні зоря і брався за роботу. Мацолі оформив своє творіння у палітурку.

“Я навіть не думав, що батько підійде до цього з усією серйозністю, – каже 36-річний син британця Марко. – Коли робота була закінчена, ми відправили її електронну копію в Рим, а також самому Архієпископу Кентерберійському”.

За словами рідних, їх здивуванню не було меж, коли духовний глава Англіканської спільноти особисто відповів на їх лист, а також запропонував пустити книгу в тираж під ім’ям автора.

“Представники церкви захопилися моїм вчинком і сказали, що ніколи в житті подібного не бачили, – каже пенсіонер. – Я дуже радий, що стану першою людиною, якій вдалося це зробити. Всі отримані від продажу грошові кошти підуть на благодійність“.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.