Новини політики. 23 вересня. Одна з основних інтриг передвиборчої кампанії залишається в тому, хто займе перше місце по спискам.

Вибори, урни
Виборець не завжди може чесно сказати, за кого він голосуватиме

Про це на прес-конференції у Києві сказав експерт, професор Олексій Гарань.

Він наголосив, що рейтинги партій ще будуть змінюватися, але те, що перші місця займе Партія регіонів і Об’єднана опозиція – це безсумнівно.

“Попередні опитування показували, що опозиція випереджає владу. Але зараз, ця ситуація трохи змінилася і на перше місце вийшла Партія регіонів. Пояснень цьому є декілька, перш за все спливає той факт, що виборець не завжди може чесно сказати, за кого він голосуватиме. Бо опозиція є опозиція, це вже не та комфортна опозиція, у якій колись перебувала Партія регіонів”, – поояснив експерт.

Гарань також зазначив, що деякі останні соціологічні дослідження, які показали, що партія Віталія Кличка “УДАР” виходить на друге місце – є фікцією.

“Ці заяви робилися службами, які тільки но з’явилися. Крім того, ці дані почали тиражуватися Партією регіонів. У Кличка третє місце, сумнівів у цьому немає. Але питання залишається у тому, скільки він набере відсотків. У нього є проблема з молоддю, бо саме це важливий електорат Кличка. Але ми знаємо, що саме явка молоді на виборах є найнижчою”, – додав Гарань.

Він також додав, що ще однією інтригою залишається те, потрапить чи ні до парламенту партія “Свобода” і партія Королевської “Україна – вперед!”. Він переконаний, що якщо “Україна -вперед!” таки попаде до парламенту, це буде вперше за багато років, коли технологічний проект на виборчій кампанії спрацьовує.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.