Новини світу. 22 серпня. Голова КПРФ Геннадій Зюганов прокоментував вирок учасницям групи Pussy Riot, заявивши, що дівчат варто було б замість позбавлення волі «відшмагати ремнем».

Зюганов, комуніст, лідер КПРФ
Зюганов висловився про Pussy Riot

Про це повідомляє сайт КПРФ.

«Звичайно, від загальної ситуації в країні відокремлювати все це не можна. Особисто моя точка зору – я б узяв хороший ремінь, відшмагав їх, і відправив до дітей і батьків. Це і було б для них адміністративним покаранням. І сказав би, щоб вони більше таким богохульством і неподобством не займалися», – сказав Зюганов.

«Для віруючих православних людей це був ляпас. А таких людей в Росії абсолютна більшість. Я згоден з тим, що сам по собі судовий процес посилив ситуацію. Він використовується як багатоходівка в боротьбі проти духовної основи Росії», – підкреслив Зюганов.

«Я б дуже уважно прислухався до Валентина Распутіна, якого вважаю совістю країни. На мій погляд, останнім часом йде дуже жорстка боротьба проти християнства як культурного явища. Адже вся європейська цивілізація грунтувалася, по суті справи, на Нагірній проповіді Христа, – зазначив лідер КПРФ. – Що стосується комуністів – вони переписали її справно, і вирішили побудувати Царство Боже на землі, допустили чимало помилок і дурниць, але тим не менше. Мені здається, спроба повернути цей процес проти наших духовних основ і коренів, а вони в будь-якому випадку лежать в православ’ї – виключно небезпечне явище для всіх».

«Мені здається, влада тут теж зацікавлена сторона. Але вона до складної політики не готова. Не пристосована…», – вважає Зюганов.

«Багато з них в церкві свічку тримають як стакан, а хрестяться лівою рукою! Я вибачаюсь, у них немає Бога в душі. Все це дуже сумно. Якщо у нас вирвуть духовну основу, використовуючи будь-який такий факт або провокацію… Адже фашистська проказа і друга світова війна почалися з того, що напівбожевільний Ван Дер Люббе підпалив рейхстаг, а потім загнали в концтабори і поставили до стінки і комуністів, і соціалістів. З національними символами не жартують», – сказав лідер КПРФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.