Новини політики. 7 серпня. У селі Великий Самбір, де було вбито свободівця Василя Удода, є свідки, які бачили його побиття.

Свідки бачили побиття свободівця

Проте міліція досі не провела жодних слідчих дій, не допускає родичів до тіла загиблого і разом з тим стверджує, що нібито не виявила ознак насильницької смерті, повідомляє прес-служба партії.

Як зазначив голова Конотопської міської організації ВО “Свобода” Артем Семеніхін, який їздив до села Великий Самбір, аби з’ясувати обставини загибелі Василя Удода, є свідки, котрі бачили його побиття та люди, які бачили, як міліція вантажить у катафалк тіло свободівця з явними слідами побоїв..

Родичі Василя Удода та Всеукраїнське об’єднання “Свобода” вимагають проведення повторної судово-медичної експертизи в присутності адвоката. Також від Генпрокуратури та МВС вимагають взяти під контроль цей злочин та не робити передчасних висновків, а провести відкрите й неупереджене розслідування обставин загибелі Василя Удода.

Нагадаємо, 5 серпня 2012 року в місті Конотоп Сумської області було вбито члена Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Василя Удода. Протягом тривалого часу чоловік вів активну громадсько-політичну діяльність. 6 серпня він мав подати офіційне звернення до Генеральної прокуратури України з вимогою розслідувати факти наявності плантацій маку та коноплі на території Конотопщини та про канали збуту наркотичних речовин закордон.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.