Новини України. 15 серпня. Затриманий вчора за хабар співробітниками УБОЗ Севастополя за виділення поза конкурсом землі товариству інвалідів мер Інкермана Валерій Конопльов, на допиті в УБОЗ схопив кулькову ручку і ткнув собі в око.

Валерій Конопльов

На місце негайно були викликані лікарі, що зробили хабарнику першу медичну допомогу. В даний час життя Валерія Конопльова нічого не загрожує. Про це правозахиснику Марку Бен-Наїм повідомив джерело в правоохоронних органах.

Валерій Конопльов був узятий на місці злочину при отриманні грошей в сумі 20 тисяч доларів США та 100 тисяч гривень. За ці гроші він обіцяв громадській організації інвалідів «провести» через сесію міськради документи на виділення товариству земель поза конкурсом.

За фактом отримання хабара, на підставі матеріалів, зібраних співробітниками УБОЗ УМВС України в місті Севастополь, порушено кримінальну справу.

Валерій Конопльов є членом Партії регіонів. З 2009 року був заступником керівника Секретаріату, керівник відділу організаційно партійної роботи Севастопольської міської організації Партії регіонів. У 2010 році працював заступником генерального директора Інкерманського заводу марочних вин.

У 2010 році обраний да посаду міського голови м.Інкерман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.