Новини України. 22 серпня. Про вчинок хлопця, що прийняв пологи у потязі Одеса-Харків, дізналися в Одеському медуніверситеті.

Майбутній лікар Роман

Туди його напередодні зарахували на навчання. Під час першої зустрічі хлопець обмовився про свою мрію стати лікарем-урологом, навчатися на бюджетній основі та мати кімнату в гуртожитку. Після виходу сюжету в ефір керівництво одеського вишу не лишилось осторонь мрій хлопця.

Друга міська лікарня Кременчука – саме тут працює Роман Федько, хлопець, що допоміг з’явитися на світ малюку. Сьогодні у нього останній робочий день, адже завтра він їде навчатися до Одеського медуніверситету.

Перша мрія – отримати кімнату в гуртожитку – вже здійснилася. Про неї майбутній студент, що зважився приймати пологи в потязі, раніше розповідав. Про його вчинок навряд чи хтось дізнався б. Якби не провідники вагона.

“Роман, я вважаю, скромний хлопець, він не став розказувати в лікарні про це, ну, ми дізнались про це з листа від працівників залізниці”, – каже головний лікар Кременчуцької міської лікарні №2 Віктор Севастьян.

Головний лікар каже, що в екстремальних умовах Роман діяв професійно і цілком підготував породіллю до того, щоби маля народилося здоровим.

У приймальні своїм Романом пишаються. Кажуть, навіть премію виписали у 500 гривень, щоправда, на медсестру.

“Він медсестра, у нас посади медбрата немає. По штату він у нас – медсестра”, – пояснила секретар.

Колеги Романа, дізнавшись про його останній робочий день в урологічному відділенні, відверто жалкують. Тут сподіваються, що іще одна хлопцева мрія вчитися на бюджеті здійсниться, бо контракт родина навряд чи подужає.

У ректораті одеського вишу такої можливості теж не відкидають. Кажуть, усе залежатиме від самого Романа.

“Я сподіваюсь, що він так закінчить перший курс, що буде в числі перших на переведення на бюджет”, – заявив ректор університету.

“Буду гризти каміння, буду гризти столи, буду гризти парти, але я вивчусь, я туди не гуляти їду в кінці кінців”, – пообіцяв Роман.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.