Новини політики. 25 серпня. Третій президент України Віктор Ющенко вважає, що ні Президент Віктор Янукович, ні екс-прем’єр Юлія Тимошенко не мають щирого інтересу до розвитку демократії та проведенню реформ в Україні.

Віктор Ющенко
Ющенко написав статтю про Тимошенко і Януковича

Про це Ющенко написав у своїй статті в The Wall Street Journal, повідомляє Радіо Свобода.

“Європейський Союз все більше розглядає свої відносини з Україною через призму конфлікту між президентом Віктором Януковичем та колишнім прем’єром Юлією Тимошенко. Не дивно, що лідери ЄС вважають справу проти Тимошенко політично мотивованим – враховуючи, як відбувався процес. Однак вони помиляються, якщо вважають, що це справа не мала під собою підстав, і що їй нема за що відповідати”, – пише Ющенко.

За словами третього президента України, “Брюссель також не розуміє, що і Янукович, і Тимошенко – “з однієї тканини”: жоден з них не має щирого інтересу до розвитку демократії і реформ”.

Ющенко вважає, що помилка Євросоюзу полягає в тому, що він “ігнорує більш широку картину”. “Для 46 мільйонів українців вигоди від партнерства з Євросоюзом значно важливіше, ніж конфлікт між цими двома особами”, – підкреслює політик.

Раніше колишній президент України Віктор Ющенко заявляв, що в українській політиці працюють два монстра – Партія регіонів і Всеукраїнське об’єднання Батьківщина.

“Головне – встигнути пояснити, що у вищій лізі працюють два монстра – Партія регіонів і Батьківщина. Вони грають на пониження вибору та якості української політики. Це війна. Тож ми звикли, що у нас ці слова” фронт “,” агресія “- атрибутика повсякденному політичному житті. Я не впевнений, що правляча партія вже зможе демократично передати владу. Не впевнений, що ті, хто хочуть влади, – чесно і демократично її можуть отримати “, – говорив Ющенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.