Новини світу. 20 серпня. Європейський суд з прав людини рекомендує Україні тимчасово не видавати Росії головного підозрюваного у справі про підготовку замаху на Президента РФ Володимира Путіна Адама Осмаєва.

Адам Осман

Як повідомила громадянська дружина Осмаєва Аміна Окуєва, Європейський суд ще не приступив до розгляду справи по суті, але через те, що йдеться про питання життя і смерті людини, рекомендував Україні призупинити процес екстрадиції до закінчення розгляду справи, повідомляють Коментарі.

«Звісно, рішення європейського суду має рекомендаційний характер. Але ще не було випадку, щоб до цього рішення не прислухалися», – сказала Окуєва.

Вона також додала, що з дня на день захист і рідні підозрюваного очікують реакції Президента України Віктора Януковича, якому вони також направили всі скарги Осмаєва та всі документи у справі.

В лютому цього року спецслужби України та Росії заявили, що зірвали плани терористів, які готували замах на Путіна.

Адам Осман і його батько були затримані бійцями спецназу «Альфа» СБУ 4 лютого цього року в квартирі, яку вони винаймали в будинку на Базарній вулиці в Одесі.
Пізніше Росія звернулася до Генпрокуратури України з вимогою екстрадувати підозрюваних.

Нещодавно Апеляційний суд Одеської області визнав недостатніми аргументи адвокатів і погодився з рішенням Генеральної прокуратура України екстрадувати Осмаєва до Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.