Новини України. 24 серпня. Президент привітав українців з 21-ю річницею незалежності.

Янукович каже, що Україна впевнено дивиться в майбутнє

«Всього за два десятиліття ми зуміли побудувати власну державу. Завдяки патріотизму попередніх поколінь, завзятості творців української державності ми довели, що можемо бути господарями на своїй землі, гідно відповідати на внутрішні та зовнішні виклики», – йдеться у привітанні президента Віктора Януковича, розміщеному на його офіційному сайті.

«Це головний і беззаперечний підсумок пройденого нами самостійного шляху. Україна сьогодні – молода держава з амбітними планами, яке впевнено дивиться в майбутнє. Послідовне і стабільне відродження економіки відкриває можливості для залучення інвестицій, модернізації інфраструктури, забезпечення високих стандартів життя. Блискуче проведення чемпіонату Європи з футболу переконливо продемонструвало всьому світові здатність нашої країни реалізувати глобальні проекти», – сказано в повідомленні.

«У цей знаменний день ми – разом. Всі, хто, незважаючи на перешкоди і труднощі, щоденною працею стверджує суверенна, соборна і демократична держава. Я вірю в Україну, в її успіх і процвітання. Переконаний, що ми як єдиний народ обов’язково досягнемо нових вершин. Зі святом вас!», – привітав українців президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.