Новини України. 22 серпня. Син Президента України Віктор Янукович-молодший оцінив вчинок активісток жіночого руху FEMEN,  які спиляли поклінний хрест в центрі Києва.

Янукович засудив FEMEN

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Не тільки як народний депутат України, але і як віруюча людина не можу не висловитися з приводу аморального вчинку активісток руху FEMEN. Вони дискредитували себе і як люди і як-небудь рух! Вважаю, що на сьогоднішній день такої організації (руху, партії…) як FEMEN – вже немає! “, – зазначив син Януковича.

“Якщо раніше, ще можна було поставитися до їх витівок з гумором, то в даному випадку – вони перейшли всякі межі! Спиляли хрест жертвам політичних репресій на підтримку Pussy Riot? Хіба це можна назвати якоюсь політичною чи громадською акцією? Це – наруга над пам’яттю загиблих, над вірою мільйонів людей. Простіше кажучи, вони скоїли злочин – акт вандалізму! образити найкращі почуття віруючих! Вони замахнулися на святе для кожної людини: віру, пам’ять, сім’ю!”, – продовжив він.

“Також хочу засудити аморальність операторів та бездіяльність перехожих, які спостерігали, з мовчазної згоди яких проводилася ця акція. Чому, бачачи таку наругу над святинею, ніхто не перешкоджав цьому? Таке святотатство не повинно залишитися безкарним!”, – вважає Янукович-молодший.

“Моє переконання: не можна рівнятися на негативні вчинки когось, потрібно переймати позитивний досвід, бути прикладом для підростаючого покоління. І мені дуже шкода, що в нашій прекрасній країні є такі аморальні люди, які ганьблять її через власну невихованість і дурості”, – завершив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.