Новини України. 25 серпня. На Київщині поблизу Славутича вовк напав на чотирьох енергетиків.

Вовкна місце “злочину” повернувся втретє і його застрелили

Драматична боротьба відбулась буквально на прохідній підстанції, яка з усіх сторін оточена лісом. Енергетики після закінчення робочого дня чекали на розвозку. Вже сутеніло, і кроки вовка вони сприйняли за собачі. Боротьба між чотирма чоловіками і вовком тривала півгодини. Але все ж люди перемогли – зараз вони з численними укусами, рваними ранами обличчя, рук та ніг у лікарні. Врятувала чоловіків лопата – один з енергетиків схопив інвентар і почав бити вовка по голові, однак той встиг перекусити йому ногу.

Скільки ударів лопатою завдав, Андрій Миколайович не пам’ятає – він потрапив до реанімації із великою втратою крові. Енергетики пригадують – тварина була міцна, жилава, із величезною головою і взагалі-то на вовка мало схожа.

“Після Чорнобиля відбулась мутація вовка та собаки, і вони не бояться людей”, – вважає Андрій Миколайович.

На місце, де покусав людей, вовк повернувся ще раз – загриз сторожового пса. Тоді ж уночі в ліс вийшли й мисливці, однак пошуки нічого не дали. Але вовк утретє повернувся на місце пригоди. І пішов на мисливців у лобову, коли вони сиділи в машині. Тут вже вони не розгубились і двома пострілами застрелили нападника. Через неадекватну вовчу поведінку мисливці підозрюють, що він був скажений. Хоча експертиза ще не проведена.

Покусаним енергетикам колють вакцину від правця. Гроші на їхнє лікування зібрали колеги та профспілка.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.