Новини політики. 27 серпня. Влада запустила нову технологію фальсифікації виборів, суть якої полягає в недопущенні представників опозиції в окружні виборчі комісії

Опозиція не може зареєструватися у ЦВК

Про це заявив народний депутат фракції «БЮТ-Б», уповноважена особа ВО «Батьківщина» до ЦВК Сергій Подгорний, передають Комментарии.

«Суть технології полягає у створенні якихось «двійників» на кандидатів в комісію від Об’єднаної опозиції «Батьківщина». Від імені людей, яких попередньо узгоджено партією, невідомі паралельно пишуть заяви про їх бажання нібито представляти іншу політичну силу», – пояснив Подгорний.

«Таким чином комісія автоматично викреслює цю особу, і виходить, що опозиція не матиме свого представника у ТВК. Це абсолютно нова технологія, як отримати більшість в комісії і позбутися представників партії «Батьківщина», – підкреслив він.

За словами Подгорного, опозиція зафіксувала вже близько трьох десятків таких випадків у Чернігівській, Харківській, Дніпропетровській областях та в місті Києві.

«Дуже наочний приклад – округ № 222. До нас звернулася наша представниця, яка повідомила, що невідомі зловмисники від її імені написали заяву від якоїсь партії «Держава». Виявилося, що дубльовану заяву було написано іншим почерком і не було підкріплено обов’язковою ксерокопією паспорта», – розповів Подгорний.

Як відомо, чергові парламентські вибори пройдуть в Україні 28 жовтня цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.