Новини політики. 30 серпня. Турчинов вважає, що рішення КС про конституційність збереження звання президента України навіть у випадку імпічменту є підготовкою Адміністрації Президента до відсторонення від посади Януковича.

Після імпічменту президента зберігаються його пільги, повноваження, деякі звання

Про це він сказав в інтерв’ю телекомпанії “5 канал” 29 серпня.

“Друга частина рішення Конституційного Суду – що навіть після імпічменту президента зберігаються пільги президента, повноваження, деякі звання і т.д. – свідчить про те, що вони вже психологічно починають себе готувати до імпічменту президента. Щоб після імпічменту якось захистити Януковича , захистити його оточення “, – зазначив Перший заступник голови “Батьківщини” Олександр Турчинов.

При цьому він підкреслив, що КС повністю контролюється Адміністрацією.
Крім того, Турчинов позитивно оцінив рішення цього суду про позбавлення депутатів недоторканності і додав, що таке рішення необхідно прийняти також щодо президента і суддів.

Як повідомлялося, 28 серпня КС визнав конституційним передбачене допрацьованим законопроектом № 3251 обмеження депутатської недоторканності і збереження звання президента України, навіть якщо особа була усунута з посади глави держави в порядку імпічменту.

Згідно з Конституцією, президент може бути усунений з поста парламентом в порядку імпічменту у разі вчинення ним державного або іншого злочину.

Рішення про відсторонення президента з посади в порядку імпічменту приймається Радою не менш як 3/4 від її складу після перевірки справи КС.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.