Новини політики. 21 серпня. У засіданні вищого спеціалізованого суду України з Розгляд цівільних и кріминальніих справ оголошено безстрокову перерву.

Юлія Тимошенко
Суд взяв безстрокову перерву для ухвалення рішення по “газовій справі” Тимошенко

Судді пішли до дорадчої кімнати для винесення постанови за касаційною скаргою колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко на вирок по так званій “газової справи”. Учасникам процесу не повідомили, коли може бути прийнято рішення, проте їх запевнили, що “про час оголошення вердикту будуть сповіщені заздалегідь”.

Адвокат засудженої Сергій Власенко заявив, що “в суді стався безпрецедентний випадок – головуючий не назвав час оголошення рішення”. Він припустив, що “суд залишив собі час для маніпуляцій”, не виключивши, що постанову спецсуд озвучить після 28 серпня, коли скаргу Тимошенко почне розглядати Європейський суд з прав людини.

Сторона звинувачення запропонувала вищому спецсуду відхилити касаційну скаргу Тимошенко і залишити вирок двох попередніх судових інстанцій – 7 років позбавлення волі за перевищення посадових повноважень при підписанні газових угод з Росією в січні 2009 року.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.