Новини технологій. 13 серпня. Нова технологія зарядки може працювати як з літієвими, так і з нікелевими батареями.

Батарейки
Батарейки

Автори нової технології з Університету Іллінойсу кажуть, що в їхньому випадку зовсім неважливо, як швидко рухаються заряджені іони в батарейці, передає ЛігаБізнесІнформ.

Інженери скоротили відстань між іонами і електродом, що дозволяє першому швидше передавати заряд. Крім того, для скорочення дистанції, яку належить подолати, вчені створили “високо структуровані катоди”.

Усередині пропонованих батарей розташовані мініатюрні гранули полістиролу, за допомогою яких здійснюється “стиснення” іонів і розстановка їх на потрібну відстань. Розташування іонів йде досить близько до самого катоду, що дозволяє батареї заряджатися за лічені хвилини. Отримана структура за зовнішнім виглядом нагадує мікросіткою, простір між осередками якої заповнено електролітом.

В результаті, створювана за такою технологією нікель-металогідридна батарея здатна заряджати на 75% всього за 2,7 секунди, 90% ємність досягається за 20 секунд. Розробники концепції кажуть, що їхні батареї зберігають заявлені швидкості зарядки як мінімум на 100 циклів перезарядки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.