Новини економіки. 25 серпня. На сьогоднішній день в Україні 1 млн 316 тис. чоловік мають право на отримання безкоштовних квартир, 260 тис. із яких – у першочерговому порядку.

1 млн 316 тис. чоловік мають право на отримання безкоштовних квартир

Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.

“Зараз у державі 1 млн 316 тис. у черзі на отримання квартир. Це безкоштовне отримання житла”, – заявив Близнюк, додавши що з цієї кількості близько 260 тис. чоловік мають право на отримання безкоштовного житла у першочерговому порядку.

“Безкоштовне житло держава буде видавати тим людям, які відповідно до чинного законодавства мають право на таке житло. І нічого іншого не буде. У Конституції записано, що держава створює рівні умови для всіх. Тож, як на мене, у державі надалі повинна працювати схема за ставкою рефінансування Національного банку всім. І будь ласка, будуйте… індивідуально собі, або у багатоповерхівках. Як хочете. А безкоштовно лише тим категоріям, кому відповідно до закону держава повинна це зробити (надати квартиру)”, – також заявив Близнюк.

Нагадаємо, що у державній програмі дешевої іпотеки зняли верхні планки з вартості та площі житла, проте держбюджет не буде компенсувати перевищення зазначених параметрів.

Джерело finance.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.