Новини України. 22 серпня. У столичних аптеках почали з’являтись “підвішені” (безкоштовні) ліки.

А аптеці “підвішаними” можуть бути лише безрецептурні препарати

Суть ініціативи полягає в тому, що забезпечені люди платять за препарат гроші, але залишають його в аптеці – для тих, кому вони більш необхідні. Всі “підвішені” ліки записують на спеціальній дошці. Про те, що в аптеці є “підвішені” товари або послуги, свідчить наклейка з долонями. Залишати в подарунок можна тільки безрецептурні препарати. За день таких набирається не менше десятка. А ось забирають їх рідко – тому що соромляться, пише “Комментарии“.

Ідею аптеки запозичили у кав’ярень, які цієї зими почали “підвішувати” еспресо і латте. За лічені тижні рух набув величезної популярності по всій Україні.

Наразі, крім аптек, дану акцію проводять деякі хімчистки та йога-студії. Безкоштовну чистку залишають не часто – близько разу на тиждень.

Користуються “підвішеним” переважно пенсіонери. Такі ж акції є і в деяких йога-студіях, про що сповіщають серця. Їх приклеюють ті, хто дарує урок. Так, за два тижні йоги подарували один одному вже сотню уроків.”Підвішені” заняття коштують в два рази дешевше звичайного. Іноді новачкам залишають навіть місячні абонементи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.