Новини світу. 29 серпня. Зниклу в Ісландії іноземку знайшли через кілька годин серед учасників пошуково-рятувальної операції.

Пасажири автобусу вирішили, що жінка заблукала, і підняли тривогу

Пошукова операція почалася в гірському районі на півдні Ісландії в суботу 25 серпня після того, як в екскурсійному автобусі виявили, що після зупинки молода пасажирка не повернулася в салон.

Через годину водій автобуса сповістив поліцію, і та почала пошуки.

Жінку розшукували близько п’ятдесяти осіб. Берегова охорона готувалася також вислати на допомогу вертоліт, але цьому завадив туман.

Тільки о третій ночі виявилося, що серед п’ятдесяти учасників рятувальних робіт була й сама зникла іноземка. За словами офіцера берегової охорони, вона не впізнала себе за досить розпливчастим описом та “поняття не мала, що її розшукують”.

З’ясувалося, що пасажирка вчасно повернулася в автобус, але встигла переодягнутися і нафарбуватися, і інші учасники екскурсії її не впізнали. Неправильно порахувавши кількість людей в салоні, вони вирішили, що жінка заблукала, і підняли тривогу.

Схожий випадок стався в Ісландії в 1954 році, коли дівчина брала участь у пошуках самої себе через неправильний опис одягу.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.